Triin Tabur • 28 august 2018 14:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa kinnitab eriarstiabi pakkujad septembris

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Riigihanke tulemusena annavad eraarstid järgmisel aastal patsientidele abi 41 miljoni euro eest, kinnitati 28. augustil haigekassast.

Hanke vastu oli erakliinikutel suur huvi, 132 eriarstiabi osutajat esitas erinevatele erialadele kokku 337 pakkumust 143-s asukohas. Haigekassa juhatus kinnitab hanke tulemused septembris, seejärel sõlmitakse hankesõelale jäänud partneritega lepingud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee