Marek Seer: oli aeg teha järgmine samm

Valga haigla juht Marek Seer on oktoobrist TÜKi haldusjuht.
Valga haigla juht Marek Seer on oktoobrist TÜKi haldusjuht.

Kümme aastat Valga haiglat juhtinud Marek Seerist saab kuu aja pärast TÜ Kliinikumi juhatuse liige, kelle vastutusalaks hakkab olema haldusjuhtimine.

"Minu jaoks on kindlasti oluline rakendada end järgmisel tasandil varasemat kogemust kasutades," kommenteeris Seer tööandja ja ameti vahetust. "Sellest lähtudes otsustasin kandideerida."  

"Uues ametis on minu suurim eesmärk võrdne kliinikumi eesmärkidega – kogu töö, mida hakkame selle meeskonnaga tegema, on kliinikumi edasiarendamise nimel," ütles Marek Seer. Ka on tema sõnul oluline, et juba töösse rakendatud arendus- ja ehitusprojektid jätkuvad. Mitmeid ettevõtmisi on projekteerimisjärgus.

"Ülesandeid on rohkesti, aga täpsemalt saab sellest rääkida pärast 1. oktoobrit," lisas kliinikumi tulevane juhatuse liige.

Marek Seer on lõpetanud Tallinna meditsiinikooli õeteaduse erialal 2002. aastal ning on Tallinna tehnikaülikooli haldusjuhtimise magistrant. Ta on töötanud aastail 2005–2008 tervishoiuametis erakorralise meditsiini osakonna juhatajana ning aastast 2008 on Marek Seer Valga haigla juht.  

Valga haigla uue juhi valib haigla nõukogu.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.