Triin Tabur • 3 september 2018 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Marek Seer: oli aeg teha järgmine samm

Valga haigla juht Marek Seer on oktoobrist TÜKi haldusjuht.  Foto: Valga haigla

Kümme aastat Valga haiglat juhtinud Marek Seerist saab kuu aja pärast TÜ Kliinikumi juhatuse liige, kelle vastutusalaks hakkab olema haldusjuhtimine.

"Minu jaoks on kindlasti oluline rakendada end järgmisel tasandil varasemat kogemust kasutades," kommenteeris Seer tööandja ja ameti vahetust. "Sellest lähtudes otsustasin kandideerida."  

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee