Triin Tabur • 24 august 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Toomas Kariis: Tõotab tulla töine viisaastak!

Dr Toomas Kariis asub 2019 jaanuaris tööle IVKH ülemarstina.  Foto: Raul Mee

Ida-Tallinna Keskhaigla diagnostikakliiniku juhataja, gastroenteroloog Toomas Kariis alustab tuleva aasta algul tööd Ida-Viru Keskhaigla ülemarstina.

Toomas Kariisi teenistuse algus Ida-Viru Keskhaiglas (IVKH) on seotud eelmise juhatuse liikme volituste lõppemisega ja esialgse leppe kohaselt alustab ta uues ametis tööd 14. jaanuaril 2019. aastal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee