Triin Tabur • 3 september 2018 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülle Ernits: riigi investeering on eesmärgi täitnud

Ülle Ernits, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor  Foto: Andres Haabu /Äripäev

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustab sel sügisel õpinguid 476 esmakursuslast, neist 228 õe õppekaval.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektori Ülle Ernitsa sõnul täidab kõrgkool konsensuslepet, tõstes järk-järgult õdede vastuvõttu. "Kõik kõrgkooli õppekavad on populaarsed – riigi investeering tervishoiualasesse haridusse on oma eesmärki täitnud. Koostöös partneritega on õppijatele tagatud praktika ja töökohad, mis on samuti oluline õpingute motivaator," ütles Ernits.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee