Triin Tabur • 7 september 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Danilov: ravikvaliteeti tuleb hoida rohkem fookuses

TÜ Kliinikumi juhatuse liige Hannes Danilov.  Foto: ÄP/Andres Haabu

Kliinikumi juhatusest peagi lahkuv Hannes Danilov ütleb, et sooviks ka edaspidi jätkata tervishoiu- või sotsiaalvaldkonnas ja kui kellelgi on tegevust pakkuda, on ta valmis võimalusi arutama.

Kliinikumi senise juhatuse üks liikmetest Hannes Danilov kinnitab, et ehkki kandideeris tagasi ametisse, ei osutunud ta seekord valituks. Uues juhatuses ei ole enam ka senist juhatuse esimees Urmas Siigurit ega Mart Einastot. Ka Siigur on varasemalt kinnitanud ametisse tagasi kandideerimist.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee