Triin Tabur • 13 september 2018 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kohtuasi lõi õendusabi hanke kaheks

Foto: Scanpix/Caro

Haigekassa otsustas muuta senist õendusabi hankemenetlust, korraldades eraldiseisvad hanked koduõenduses ja statsionaarses õendusabis.

Haigekassa juhatuse liikme Maivi Parve sõnul on haigekassa eesmärk võimalikult kiiresti leida õendusabi lepingupartnerid, et tagada tervishoiuteenuste kättesaadavus järgnevaks kolmeks aastaks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee