Siret Trull • 18 september 2018 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sikkut: universaalne ravikaitse vajab ühiskondlikku kokkulepet

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut   Foto: Andras Kralla / Äripäev

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut on seisukohal, et Eestis tuleks võtta suund universaalse ravikaitse kehtestamisele, kuid tõdeb, et tulemuseni jõudmine on pikaajaline protsess.

Mõttekoda Praxis on valmis saanud ravikindlustuskaitse analüüsi. Mis on Teie jaoks värske analüüsi kõige olulisem järeldus?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee