Eesti rikaste tabelis ka ettevõtjast arst

Täna ilmunud Äripäeva eriväljaandest "Eesti 500 jõukamat inimest" leiab ka tuntud eriarsti, kelle varadeks on väljaanne hinnanud 10,3 miljonit eurot.

Rikaste edetabeli 364. kohalt leiab silmaarsti ja mitme ettevõtte osaniku Ants Haaveli.

Haavelil on 100% omandus ettevõtetes Eyedigital OÜ, Sudbury OÜ, Allvar Gullstrand OÜ; 50%ne osalus on tal Croneman OÜs ja 44,07%ne osalus OÜs Haavel Schroeder Wolf.

Samuti on Ants Haavel 20 ettevõtte juhatuse liige. Ta töötab arstina oma kliinikus KSA Silmakeskus (KSA Medica OÜ). 

Äripäeva rikaste edetabelis oli Haavel ka mullu, siis aga 317. kohal. Mõlemal aastal on väljaanne mehe vara suuruseks märkinud 10,3 miljonit eurot.

Ehkki rohkem arste esimese 500 hulka ei mahtunud, võib tabeli 5. kohalt leida suurettevõtja Margus Linnamäe, kelle suurim vara on ravimimüügikett Magnum. Linnamäe on Äripäeva andmetel tõstnud kõik oma olulisemad ärid UP Investi, mille omanikuks on Hollandi ettevõte. UP Investi tütarfirma on ka Magnum.

UP Investil on enamusosalus meditsiinitarvikuid müüvas  ettevõttes Sementron.

Linnamäe oli ka mullu rikaste tabeli 5. kohal, ent kui tänavu hindas Äripäev tema varade suuruseks 189,7 miljonit eurot, siis mullu 164 miljonit.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.