Triin Tabur • 9 oktoober 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Keeruline juhtum: KSA menetlus jätkub üheksandat kuud

KSA blogi 2017 augustis.  Foto: Kuvatõmmis

KSA silmakeskuse suhtes riikliku järelevalvemenetluse algatanud terviseamet uurib keskuse tegevust veel üheksa kuud hiljemgi, sest menetlus on keeruline ja mahukas.

"Paraku ei saa me menetluse sisust rääkida ning seetõttu ei saa me rääkida ka sellest, mida menetluse raames teinud oleme. Saame siiski öelda, et tegemist on keerulise ja mahuka menetlusega, mille tõttu on ka selle ajaline kestvus pikk," avaldas terviseameti esindaja Simmo Saar ERRile.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee