Kadi Heinsalu • 3 oktoober 2018 09:58
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tähtpäev: aasta PERHi apteegitülist

Silt PERHi apteegi uksel aasta tagasi, kui vaidlus rendipinna üle algas.  Foto: Meditsiiniuudised, mu.ee

Aasta tagasi, oktoobri esimestel päevadel lahvatas siiani kestev tüli regionaalhaigla apteegipinna asjus. Rendikonkursi võitnud BENU apteegikett ei saanud sisse kolida, kuna senine rentnik Apotheka ei andnud ruume vabaks.

Apotheka keti apteek tegutseb PERHi fuajees siiani ja BENU haiglale lähim apteek paarkümmend meetrit eemal, teises majas, on vahepeal oma valikut ja pinda lihtsalt laiendanud. Käsil on kohtuasju ja renti haigla apteegilt ei saa võtta, kuna sellega ta kinnitaks nõusolekut Apotheka rendilepinguga.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee