Triin Tabur • 4 oktoober 2018 15:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Medicumi LOR-juhud lähevad siiski ITK-le

Kõrvaarsti juures.  Foto: Scanpix/ PantherMedia

Haigekassa kinnitas kirjas terviseministrile, et Lasnamäe inimestes tekkinud mure arstiabi kättesaadavuse pärast sai täna, 4. oktoobril lahenduse.

Lasnamäel jätkub seniste eriarstiabiteenuste pakkumine, lähiajal hakatakse patsiente tasuta vastu võtma ka ambulatoorse taastusravi ja günekoloogia päevaravi erialal, seisab terviseministrile saadetud kirjas. Ministrile saadetud avalikus kirjas lubatakse, et "Lasnamäe elanikud pääsevad ka edaspidi kodu lähedal kõrva-nina-kurguarsti vastuvõtule".

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee