Siret Trull • 12 jaanuar 2018 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Terviseamet algatas KSA silmakeskuse suhtes riikliku järelevalvemenetluse

KSA silmakeskuse omanik, silmaarst Ants Haavel  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Terviseamet algatas riikliku järelevalvemenetluse KSA silmakeskuse suhtes, kes sai detsembri algul ametilt märgukirja ettepanekuga eemaldada kliiniku blogist mitteteaduspõhised sissekanded, kuid ei ole seda teinud.

"Terviseamet sai KSA silmakliinikult vastuse oma märgukirjale. Saadud vastuse peale otsustas terviseamet alustada riiklikku järelevalvemenetlust KSA silmakliiniku suhtes," ütles ameti kommunikatsiooninõunik Iiris Saluri ERR-ile ja lisas, et otsus saadeti KSA-le kolmapäeval.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee