Uudised
Ainult tellijale

PERHi arstide abstrakt võitis parima välismaise uuringu auhinna

Regionaalhaigla arst-resident Sten Saar  Foto: Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Põhja-Eesti Regionaalhaigla arstide teadustöö lühikokkuvõte võitis tänavusel maailma kõrgetasemelisemal trauma-ja erakorralise kirurgia kongressil auhinna.

Selle aasta 28. september oli Eesti kirurgiale ajalooline hetk, kui maailma kõrgetasemelisemal trauma-ja erakorralise kirurgia kongressil San Diegos USA-s (77th Annual Meeting of The American Association for the Surgery of Trauma) oli poodiumettekandena presenteerimisel Regionaalhaigla erakorralise kirurgia keskuses läbiviidud uurimistöö (Twenty-four hour vs. Extended Antibiotic Administration After Surgery in Complicated Appendicitis: a Randomized Controlled Trial) tulemused. Suure tunnustusena võitis uurimistöö parima rahvusvahelise teadustöö lühikokkuvõtte (abstract) auhinna. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee