Uudised
Ainult tellijale

Lastefond pikendab toetamise vanusepiiri

Foto: Scanpix/ PantherMedia

SA TÜ Kliinikumi Lastefondi nõukogu võttis vastu otsuse tõsta fondilt abi saavate krooniliste haigustega laste toetusperioodi vanusepiiri kuni 21. eluaasta lõpuni.

Kui muidu toetas lastefond lapsi 18. eluaasta lõpuni, siis nüüd võttis nõukogu vastu otsuse pikendada kolme aasta võrra vanusepiiri ning jätkata laste toetamist kuni 21. eluaasta lõpuni. Otsus puudutab kõiki neid raskelt haigeid lapsi ja nende peresid, keda lastefond hetkel pidevalt toetab ja kelle toetus muidu vanusepiiri täitumisega oleks lõppenud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee