Uudised
Ainult tellijale

PERH otsib diagnostikakliinikule uut juhti

Põhja-Eesti Regionaalhaigla diagnostikakiiniku juhataja Riin Kullaste  Foto: Terje Lepp

Põhja-Eesti Regionaalhaigla diagnostikakliiniku juhataja Riin Kullaste ametiaeg lõppeb tänavu 31. detsembril, mistõttu otsib haigla kliinikule uut juhti.

Diagnostikakliiniku juhataja kuulub Regionaalhaigla juhtimismeeskonda ning on kliiniku vastutusvaldkonda kuuluvate erialade osas Regionaalhaigla esindaja Eesti meditsiinis. Kliiniku juhataja vastutab kliinilise töö, ravikvaliteedi ja eelarve eest, on teadusloome, arendustegevuste ja innovatsiooni eestvedaja ning seisab hea töö eest järelkasvu ja residentidega. Kliiniku juhataja tagab kvaliteetsete diagnostiliste uuringute ja teenuste pakkumise kontserniüleselt ning korraldab koostööd nii kliiniku sees, teiste Regionaalhaigla struktuuriüksuste kui ka koostööpartneritega, seisab töökuulutuses.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee