Triin Tabur • 16 november 2018 13:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sõerdi komisjoni 9 ettepanekut EMO töö korrastamiseks

Haigla ootesaalis.  Foto: Raul Mee/ÄP

Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjon võttis sel kolmapäeval, 14. novembril vastu otsuse, mis sisaldas ettepanekuid parandamaks senist olukorda erakorralises meditsiinis.

Erikomisjon arutas 12. novembril avalikul istungil riigikontrolli kontrolliaruannet "Erakorraline meditsiin". Komisjoni otsus kontrolliaruandele kinnitati 14. novembri 2018. aasta istungil.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee