Kadi Heinsalu • 1 november 2018 09:04
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuido Nõmm lahkub kliinikumi EMO juhi kohalt

Kuido Nõmm meditsiinimõjutaja tiitlit üle võttes 2016. a detsembris.  Foto: ÄP: Raul Mee

Kliinikumi EMO juht ja padjasõdalane Kuido Nõmm andis sisse lahkumisavalduse ametist tagasiastumiseks. "Tunnistan, et olen läbipõlenud," sõnas ta põhjuseks.

Ligi 10 aastat EMO juhina töötanud Kuido Nõmm lisas, et ta jätkab samas tavalise arstina. Nad leppisid täna kliinikumi juhtkonnaga kokku, et seni jätkab ta siiski EMO osakonna juhtimist, kuni leitakse talle asemik. Selleks ei tehta konkurssi, vaid see on n-ö määratav ametkoht, mille käigus tehakse kellelegi otsepakkumine.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee