Siret Trull • 23 november 2018 11:29
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Seadus ei andnud haruapteekide muutmiseks võimalust

Eesti Apteekide Ühenduse juht Timo Danilov  Foto: Andrei Ozdoba

Kui esimene seadusemuudatus nägi ette, et haruapteeke on võimalik viie aasta jooksul põhiapteekidesks ümber kujundada, siis järgnenud muudatused tegid selle võimatuks, selgitas Eesti Apteekide Ühenduse juht Timo Danilov tänasel ravimikonverentsil.

2014. aasta juunis jõustus ravimiseaduse redaktsioon, mis sätestas, et haruapteeke ei tohi pidada edaspidi linnades, kus on enam kui 4000 elanikku. Muudatuse rakendumiseks tagati 5aastane üleminekuaeg, mis eelnõu seletuskirja kohaselt oli mõeldud selleks, et apteegipidaja saaks haruapteegi ümber kujundada põhiapteegiks.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee