Siret Trull • 23 november 2018 09:48
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Alamaa-Aas: apteegi pidamist ei saa nimetada äriks

Eesti Proviisorite Koja juht Karin Alamaa-Aas  Foto: Raul Mee / Äripaev

Arusaam sellest, kas apteegi pidamine kuulub äri või tervishoiu valdkonda, on Eesti Proviisorite Koja juht Karin Alamaa-Aas hinnangul üks põhiküsimusi, kus proviisorid ja ketiapteekide omanikud üksteist ei mõista.

„Mina proviisorina ja proviisorite koja juhina panen apteegi tervishoiusektorisse, teised siin on rääkinud ärist. See on suurim vastuolu, kus me ei saa üksteisest aru. Meil on patsiendid, teil on kliendid,“ rääkis Eesti Proviisorite Koja juht Karin Alamaa-Aas tänasel ravimikonverentsil. Enne teda pidasid ettekande Euroapteegi juht Inna Mets.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee