Siret Trull • 27 november 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hea töö nõuab väärilist palka

Kuna palk üksi töötajat kinni ei hoia, on Linnamõisa perearstikeskus panustanud ka heasse töökorraldusse ja -tingimustesse, kinnitab keskuse omanik Reet Laidoja.  Foto: Raul Mee / Äripaev

Hea palk on tugev motivaator, kinnitavad ettevõtjad. Aga ainult palgast ei piisa, lisavad nad. Sama olulised on ka töö sisu, asutuse sisekliima, enesetäiendamisvõimalused. Seetõttu ongi Eesti parimat palka maksvad ettevõtted panustanud nii oma töötajatesse kui ka töökeskkonda.

Äripäev koostas 2017. aasta majandusaruannete põhjal parima palga maksjate edetabeli, kuhu pääses ühtekokku 1076 Eestis registreeritud ettevõtet. Valimisse võeti firmad, kus brutotasu kuus ühe töötaja kohta oli lõppenud majandusaastal 1700 eurot või rohkem. Topi pääsesid firmad, kus töötajaid oli 10 või rohkem. Meditsiinivaldkonnas tegutsevaid ettevõtteid oli valmis kokku 54 ehk 5%.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee