Meditsiiniuudised  • 29 november 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteekide III kvartali käive kasvas

Üldpteekide kogukäive 2018. aasta kolmandas kvartalis suurenes võrreldes eelneva aasta sama perioodiga 6,9%, ulatudes 92,1 miljoni euroni, teatas Ravimiamet.

Regionaalhaigla apteek.  Foto: Raul Mee

Kasvas nii ravimite kui ka muude kaupade käive – vastavalt 8,1% ja 3,7%. Käsimüügiravimite käive suurenes 6,9% ja retseptiravimite käive 8,4%.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee