Ravitöö direktoriks valitud Helis Pokker arstikitlit ei hülga

Helis Pokker
PERHi uus ravitöö direktor Helis Pokker jätkab ka onkoloogina.

Detsembris alustab Põhja-Eesti Regionaalhaigla ravitöö direktori ametikohal senine keemiaravi keskuse ülemarst-juhataja doktor Helis Pokker, kes jätkab uue ameti kõrvalt osalise koormusega ka kliinilist tööd.

Doktor Helis Pokkeri sõnul on peamine ravitöö direktori roll koostöös haigla ülemarstiga kontserniülese ravikvaliteedi juhtimine. „Esmajärjekorras pean oluliseks raviepisoodi piloteerimise kureerimist, koostööd tütarhaiglate juhtide ja kliiniku juhtidega ravitöö arendamisel, ambulatoorse töö korraldust ja e-konsultatsioonide teemat,“ sõnas Helis Pokker.

PERHi juhatusele on oluliseks olla valmis raviteenuste kasvuks lähiaastatel, vajalik on veelgi arendada kompetentsikeskuseid, sealhulgas ka uusi ning tuge vajab ka kontserni ravitöö arendamine.

„Mul on äärmiselt hea meel, et doktor Pokker on valmis panustama haigla- ja kontserniülesesse ravitegevuse arendusse,“ ütles regionaalhaigla juhatuse liige-ülemarst prof Peep Talving ja lisas: “Samas on mul rõõm nentida, et ta jätkab osakoormusel ka kliinilist tööd, mis säilitab ülemarsti ja ravitöö direktori otsese seostuse kliinilise tööga.“

Pokker jätkab ka edaspidi osakoormusega oma erialast tööd keemiaravikeskuses onkoloog-ülemarstina. „Vahetu kliiniline tegevus aitab paremini mõista ravitöö igapäevaseid väljakutseid ja seega olla juhatusele paremaks toeks,“ põhjendas Pokker ja lisas: „Ja vähem oluline pole oma kvalifikatsiooni säilitamine ja arendamine onkoloogina. Olen arstitöö valinud selleks, et patsiente aidata ja see on mulle endiselt südamelähedane.“

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.