Meditsiiniuudised  • 5 detsember 2018 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaravi soodustust on tänavu kasutanud üle 200 000 inimese

Selle aasta 9 kuuga on haigekassa tasunud inimeste hambaravi eest ligi 36 miljonit eurot. Kõige rohkem panustas haigekassa laste hambahaiguste ennetamisele ja ravile ning täiskasvanute hambaravi hüvitamisele.

Hambaravi soodustust on tänavu kasutanud üle 200 000 inimese.  Foto: Andriy Popov

Ligi 17 miljonit eurot läks 123 000 lapse hambahaiguste ennetamisele ja ravile ning 4,4 miljonit eurot 18 000 lapse ortodontiateenustele. Veidi üle 11 000 inimese said ligi miljoni euro eest vältimatut hambaravi. Täiskasvanute hambaravihüvitist on kasutanud novembri lõpu seisuga üle 200 000 inimese 10 miljoni euro eest. Proteesihüvitist on saanud ligi 35 000 inimest 6 miljoni euro eest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee