Medita kliiniku suhtes algatati kriminaalasi

Meestearst Kristo Ausmees
Meestearst Kristo Ausmees

Prokuratuur alustas kriminaalmenetlust erakliinikute riigihanke suurima pakkuja Medita kliiniku suhtes, kirjutati täna telesaate Pealtnägija Facebooki lehel.

Kuigi Medita on Tartus tegutsenud juba mitu aastat, on nad Tallinnas uued tegijad ja Pealtnägijale teadaolevalt puudutab kriminaalmenetlus Tallinnasse rajatava haigla ruumide projekti võltsimist.

Kliinik on pealinnas kanda kinnitanud

Tallinnas tegutseb kliinik Pärnu mnt 67a Fertility Clinic Nordic ruumides. Viimati nimetatud kliinik pakub kehavälise viljastamise teenust ja otsib ka vastavaid doonoreid, seda ilma haigekassa lepinguta.

Medita kliiniku kodulehe andmetel teeb kliinik Tallinnas günekoloogia erialal vastuvõtte alates 21. novembrist ja uroloogia erialal alates 20. novembrist. Alates 27. novembrist alustasid Medita kliiniku Tallinna keskuses haigekassapõhiseid vastuvõtte naistearstid Lee Padrik ja Kristina Kuhi. Uroloogidena võtavad Tallinnas vastu Tanel Muul, Jaanus Kahu ja uroloog-androloogina Kristo Ausmees.

Medita kliinik oli suurim eriarstiabi hankes osalenud pakkuja, kes soovis Tallinnas ja Tartus saada kokku 37 lepingut eriarstiabi osutamiseks ning vihastas sellega paljusid konkurente, kelle sõnul on tegemist sisuliselt riiulifirmaga.

Medita kliiniku juht Kristo Ausmees kuulis nende suhtes algatatud kriminaalmenetlusest Pealtnägija käest ja ei oska teemat lähemalt komenteerida.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.