Uudised
Ainult tellijale

Medita kliiniku suhtes algatati kriminaalasi

Meestearst Kristo Ausmees  Foto: ÄP: Eiko Kink

Prokuratuur alustas kriminaalmenetlust erakliinikute riigihanke suurima pakkuja Medita kliiniku suhtes, kirjutati täna telesaate Pealtnägija Facebooki lehel.

Kuigi Medita on Tartus tegutsenud juba mitu aastat, on nad Tallinnas uued tegijad ja Pealtnägijale teadaolevalt puudutab kriminaalmenetlus Tallinnasse rajatava haigla ruumide projekti võltsimist.Kliinik on pealinnas kanda kinnitanudTallinnas tegutseb kliinik Pärnu mnt 67a Fertility Clinic Nordic ruumides. Viimati nimetatud kliinik pakub kehavälise viljastamise teenust ja otsib ka vastavaid doonoreid, seda ilma haigekassa lepinguta.Medita kliiniku kodulehe andmetel teeb kliinik Tallinnas günekoloogia erialal vastuvõtte alates 21. novembrist ja uroloogia erialal alates 20. novembrist. Alates 27. novembrist alustasid Medita kliiniku Tallinna keskuses haigekassapõhiseid vastuvõtte naistearstid Lee Padrik ja Kristina Kuhi. Uroloogidena võtavad Tallinnas vastu Tanel Muul, Jaanus Kahu ja uroloog-androloogina Kristo Ausmees.Medita kliinik oli suurim eriarstiabi hankes osalenud pakkuja, kes soovis Tallinnas ja Tartus saada kokku 37 lepingut eriarstiabi osutamiseks ning vihastas sellega paljusid konkurente, kelle sõnul on tegemist sisuliselt riiulifirmaga.Medita kliiniku juht Kristo Ausmees kuulis nende suhtes algatatud kriminaalmenetlusest Pealtnägija käest ja ei oska teemat lähemalt komenteerida.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee