Siret Trull • 7 detsember 2018 12:48
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Medita on ametiga valeandmete teemal tänavu juba vaielnud

AS Medita Baltics omanik Kristo Ausmees  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Möödunud nädalal alustas prokuratuur AS Medita Baltics tegevuse osas kriminaalmenetluse, uuritakse valeandmete esitamist terviseametile. Kliiniku esindajale Kristo Ausmehele ei ole tänaseni teada, milles täpselt neid kahtlustatakse.

„Jätkuvalt ei tea ma Medita esindajana, milles meid süüdistatakse. On kurb, et 2018. aasta Eesti Vabariigis kuuleb isik enda vastu algatatud menetlustest ajakirjandusest, prokuratuur pole meid sellest teavitanud,“ ütles Ausmees.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee