Kuula: mida lubavad poliitikud valimiste eel?

Konverents Meditsiin 2019  Foto: Terje Lepp

Konverentsil Meditsiin 2019 vestlusringis olid kohal 8 Eesti erakonna esindajad, et rääkida oma tervishoiupoliitilistest seisukohtadest.

11. detsembril toimunud vestlusringi alguses sai iga erakonna esindaja 3 minutit aega, et esitada nö oma tervishoiupoliitiline platvorm. Järgnenud küsimuste-vastuste voorus selgus, et suurtes küsimustes on erakondade esindajad üsna üksmeelsed. Järgnes üle poole tunni nn vaba mikrofoni.

Konverentsil kõnelesid: Urmas Siigur (Reformierakond), Riina Sikkut (Sotsiaaldemokraatlik erakond), Jaak Aab (Keskerakond), Georg Männik (Isamaa), Kuido Nõmm (Vabaerakond), Kadri Haller-Kikkatalo (Eesti 200), Artur Talvik (Elurikkuse erakond), Hasso Uuetoa (EKRE).

Kuula salvestust SIIT.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee