Uudised
Ainult tellijale

Kuulo Kutsar läheb erru

Kuulo Kutsar  Foto: Andras Kralla / Äripäev

Lõppeva nädalaga tõmbab terviseameti kauaaegne epidemioloogianõunik Kuulo Kutsar joone alla ühele perioodile oma elus - tööle terviseametis.

Tööd riigi nakkushaiguste ennetamisel ja tõrjel alustas Kutsar oktoobris 1997. aastal toonase terviskaitseinspektsiooni peadirektori asetäitjana. Aastatel 1998-1999 töötas Kutsar sama asutuse peadirektori ülesannetes ja 2002. aastast juba kui riigi peaepidemioloog.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee