Kadi Heinsalu • 17 detsember 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soome meditsiinimõjutaja võitleb uhhuu-meditsiiniga

Soome meditsiinimõjutaja 2018 on Juhani Kruuti  

Soome arstide lehe Mediuutiset aasta 2018 meditsiinimõjutajaks sai professor Juhani Knuuti, kes blogijana ja portaali kaudu võitleb uhhuu-meditsiini ja libauudiste vastu.

Professor Juhani Knuuti alustas teadusblogi pidamist 2014. aastal ja 2017. aastal lisandus portaal http://antidootti.fi/. Sinna on hetkel koondunud 25 blogijat ja tuhandeid teaduspõhiseid artikleid. Teadusuuringuid on tema hinnangul tarvis eriti sotsiaalmeedias liikuva libauudiste tasakaalustamiseks. Tihti esineb seal arutelusid, millel faktitäpsus ja -kontroll on puudu. Selles vallas ei ole tema hinnangul Soome arstid kuigivõrd aktiivsed, aga peaksid olema.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee