Kadi Heinsalu • 21 detsember 2018 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Meditsiiniuudiste tänavune parim lugu oli...

Rahateemalised lood saavutasid tänavu tähelepanu ka aasta parimate lugude hindamisel. Võidutöö rääkis erakliinikute lepingutest.

Toimetus (vasakult): Aet Trisberg, Siret Trull, Violetta Riidas, Kadi Heinsalu, Karin Tamm  Foto: Terje Lepp

Lugejad valisid anonüümse veebihääletuse teel neile ette pakutud 7 luubiloost parimaks meie toimetaja Siret Trulli ülevaateloo erakliinikute lepingutest, lugu ilmus 23. oktoobril.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee