Siret Trull • 20 detsember 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Piiriülesele tervishoiule kulub vaid 0,004%

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Euroopa Komisjoni aruanne näitab, et patsientide piiriülese liikumise direktiivi ülevõtmine ei ole kaasa toonud inimeste olulist liikumist riikide vahel. Valdavalt soovivad inimesed ikka saada teenust riigi sees või siis võimalikult kodu lähedalt, st naaberriigist.

Kogu ELis osutatud piiriüleste tervishoiuteenuste kulu on hinnanguliselt 0,004% ELi aastasest tervishoiueelarvest.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee