Meditsiiniuudised  • 3 jaanuar 2019 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

ITK aasta arst Mall Varvas usaldab oma kolleege jäägitult

ITK aasta arst 2018 tiitli pälvis naistekliiniku günekoloogiaosakonna juhataja dr Mall Varvas, kes töötab naistekliinikus alates 1990. aastast.

ITK aasta arst 2018 on naistekliiniku günekoloogiaosakonna juhataja Mall Varvas.  Foto: RAIGO PAJULA

„See tunnustus on minu jaoks isegi olulisem, kui ma esialgu ette kujutasin,” tunnistas Ida-Tallinna Keskhaigla aasta arsti tiitliga pärjatud dr Mall Varvas. Ta lisas, et kolleegide märkamine, väärtustamine ja tunnustamine on meie kõigi jaoks väga oluline.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee