Toomas Kariis alustas tööd Ida-Viru Keskhaigla ülemarstina

Ida-Viru Keskhaigla ülemarst Toomas Kariis
Ida-Viru Keskhaigla ülemarst Toomas Kariis

Täna alustas Ida-Viru Keskhaigla ülemarsti ja juhatuse liikmena tööd senine Ida-Tallinna Keskhaigla diagnostikakliiniku juhataja Toomas Kariis.

„Toomas Kariis oma kogemusega suudab kindlasti anda enda panuse arstiabi korraldusse Ida-Virumaal“ ütles IVKH juhatuse esimees Tarmo Bakler. Ta lisas: „Dr Kaljo Mitt ja dr Aime Keis ülemarstidena on aastatega suutnud kujundada kaasaegse ja toimiva keskhaigla ning dr Kariis on vääriline nende tööd jätkama.“

Kariis nõustus, et IVKH on perspektiivne ja regioonis tooniandev haigla, millise kursi on andnud senised juhid ja ravijuhid.

„Minu varasemad kokkupuuted on suurendanud usaldust selle haigla vastu. Usun, et ühiste pingutustega suudab selle haigla personal olla üha enam Virumaa patsientide tervistamise värav“ ütles Toomas Kariis. Ta selgitas, et mõtleb värava all esmast kontakti, et virulased ei peaks pöörduma Tallinnas või Tartusse, vaid nende ravi saab alguse Virumaal.

Ametist lahkuv ülemarst Aime Keis andis Toomas Kariisile sümboolselt võimu üle kinkides talle vana puidust stetoskoobi ja kipsist mobiiltelefoni aluse. „Kui ortopeedid ja gastro-enteroloogid on igapäevatöös harjunud vaatama, mis on inimese sees, siis ülemarstina tuleb inimesi eelkõige kuulata!“

Ida-Viru Keskhaigla kinnitas uue juhatuse augustis 2018. a. Nõukogu pikendas praeguse juhatuse esimehe Tarmo Bakleri lepingut viieks aastaks, uueks ülemarstiks valiti Toomas Kariis ja haldusjuhiks Tarmo Tohver.

 

Toomas Kariisi töökogemus

2019 Ida-Viru Keskhaigla, ülemarst

1998– 2019 Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloog, vanemarst, diagnostikakliiniku juhataja

1994–1998 Nõlvaku Perearstikeskus, üldarst

1993–1995 Viljandi Haigla, EMO arst

 

Hariduskäik

1998 Gastroenteroloogia residentuur

1993 Üldinternatuur

1991 Tartu Ülikooli arstiteaduskond

1983 Viljandi C.R Jakobsoni nimeline 1. Keskkool, matemaatika-füüsika eriklass

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.