Uudised
Ainult tellijale

Mölder: haigekassa eelarvest hakkab asja saama

Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder  Foto: Andres Haabu /Äripäev

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest vastutav abilinnapea Tõnis Mölder tõdes, et aastast aastasse on haigekassa eelarve muutunud inimestele aina kasulikumaks ning on näha, et Rain Laane juhtimisel keskendub haigekassa ka oma vigade parandamisele.

„Haigekassa uuest eelarvest tasub kindlasti esile tõsta peremeditsiini rahastamist. Peremeditsiinile suunatakse võrreldes eelmise aastaga 19 miljonit eurot rohkem. On väga oluline, et nüüdisaegsed tervisekeskused oleksid inimestele võimalikult kättesaadavad ning kodu lähedal,“ märkis Mölder, kelle sõnul on lähiaastatel Tallinnas valmimas tervisekeskused nii Kesklinna, Põhja-Tallinnasse kui ka Lasnamäele.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee