Uudised
Ainult tellijale

PERHi diagnostikakliiniku uus juht on Äli Roose

Põhja-Eesti Regionaalhaigla diagnostikakliiniku juhataja Äli Roose  Foto: PERH

4. veebruarist 2019 alustab Põhja-Eesti Regionaalhaigla diagnostikakliiniku juhatajana tööd Äli Roose.

„Mul on väga hea meel, et Äli Roose võttis vastu suure väljakutse, asudes diagnostikakliiniku juhi ametikohale järgnevaks viieks aastaks,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse liige-haigla ülemarst prof Peep Talving ja lisas: “Dr Roosel on pikaajaline kogemus Regionaalhaiglas. Ta tunneb põhjalikult nii struktuuri, meeskonda kui ka haigla tavasid ning on teinud tihedat koostööd välispartneritega.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee