Aet Trisberg • 28 jaanuar 2019 13:46
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstid teenivad ligi kahekordse keskmise palga

Tervise Arengu Instituudi kogumikus „Eesti tervishoiutöötajad 2017“ avaldatud andmetest selgub, et arstid said 2017. aastal Eesti keskmisest ligi kaks korda suuremat töötasu. Samuti ületab Eesti keskmist töötasu enamike tervishoiutöötajate palk.

Arstid teenivad kahekordse keskmise palga.  Foto: PantherMedia

2017. a märtsikuus said tervishoiutöötajad 3,94–27,57 eurost keskmist kogutunnipalka, ehk vastavalt 0,55–3,9-kordset Eesti brutotunnipalka. Kehtivast 2,78 eurosest miinimumtunnipalgast oli tervishoiutöötajate keskmine kogutunnipalk 1,4–9,9 korda suurem.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee