Meditsiiniuudised  • 26 veebruar 2019 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Suurprojekt: regionaalhaigla renoveerib palatikorpuse

Regionaalhaigla sõlmis riigihankel edukaks osutunud pakkuja Innopolis Insenerid OÜga Mustamäe meditsiinilinnaku palatikorpuse osalise rekonstrueerimise projekteerimise hankelepingu.

Uuenenud B- ja uus Y-korpuse kavand päikeseelektrijaamaga korpuste katusel.  Foto: Regionaalhaigla

Palatikorpuse uuendamine on oluline osa regionaalhaigla infrastruktuuri lähiaastate arengust. „Haiglahoonete korrasolek ja töökeskkond on regionaalhaiglas igapäevaselt oluline ja tegeleme sellega pidevalt,“ ütles regionaalhaigla infrastruktuuritehnika teenistuse juhataja Mairo Hirmo. „Kavandatud rekonstrueerimine tagab patsientidele parema ravikeskkonna, tõhustab organisatsiooni tööd ning pakub töötajatele paremaid olmetingimusi.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee