Meditsiiniuudised  • 27 veebruar 2019 10:26
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Euroapteegil uus juht

Apteegiketi Euroapteek uue juhatuse esimehena astub 18. märtsil ametisse Oksana Kostogriz, senine juht Inna Mets lahkub ettevõttest omal soovil.

Euroapteegi juhatuse esimees Oksana Kostogriz  Foto: Euroapteek

“Minu eesmärgiks on uuel positsioonil koos Euroapteegi innuka meeskonnaga, kes on viimase aasta jooksul läbinud väga eduka arengutee, teha meie apteegiketti senisest veelgi tugevamaks ja viia klientidele lähemale kogu Eestis,” lausus Oksana Kostogriz.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee