Siret Trull • 12 märts 2019 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoius ja sotsiaalhoolekandes on ligi 900 vaba ametikohta

Foto: Veiko Tõkman / Äripäev

Statistikaameti andmetel oli Eestis 2018. aasta IV kvartalis tervishoiu ja sotsiaalhoolekande valdkonnas ligi 900 vaba ametikohta.

Tervishoiu ja sotsiaalhoolekande vabadest ametikohtadest pooled on Tallinnas ning Tallinnale järgneb Pärnu maakond. Suurem osa vabadest ametikohtadest on kohalikele omavalitsustele kuuluvates asutustes või ettevõtetes ning Eesti eraõiguslikele isikutele kuuluvates ettevõtetes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee