Meditsiiniuudised  • 21 märts 2019 11:07
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiueenuste piirhindade tõusule kulub 36 miljonit

Valitsus kiitis tänasel istungil heaks uue tervishoiuteenuste loetelu, milles on muudetud teenuste piirhindu. Kavandatud muudatuste kulu haigekassa eelarvele on ligikaudu 36,6 miljonit eurot.

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut   Foto: Raul Mee

Vastava ettepaneku valitsusele tegi tervise- ja tööminister Riina Sikkut seoses tervishoiutöötajate kollektiivlepingust tulenevate kohustustega.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee