Meditsiiniuudised  • 25 märts 2019 10:26
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna kolm uut tervisekeskust valmivad aastal 2021

Tallinna linnal on eesmärk luua kõikidesse linnaosadesse nüüdisaegsed tervisekeskused. Kolm uut keskust peaksid valmima aastal 2021.

Kaasaeset Mustamäe tervisekeskust külastanud patsientide tagasiside on positiivne.   Foto: Svetlana Aleksejeva

Praegu tegutsevad Tallinna keskhaiglad kolme uue tervisekeskuse ettevalmistus- ja projekteerimistööde kallal. „Lääne-Tallinna keskhaigla uus tervisekeskus on tulemas praeguse Kopli polikliiniku asemele, Ida-Tallinna keskhaigla üks modernne tervisekeskus Magdaleena üksusesse ning teine Lasnamäele rajatavasse Tallinna Haigla meditsiinilinnakusse,“ selgitas Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abilinnapea Tõnis Mölder linnahaiglate tervisekeskuste projekte. „Plaanide kohaselt peaksid saama kõik kolm uut keskust 2021. aasta lõpuks valmis.“

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee