Uudised
Ainult tellijale

Jaan Aru pälvis noore teadlase preemia

Ajuteadlase Jaan Aru ja president Kersti Kaljulaid  Foto: Mattias Tammet/presidendi kantselei

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu noore teadlase preemia pälvis tänavu ajuteadlase Jaan Aru.

„Suhtlus muu maailmaga, siin olemine, minemine ja tulemine on Eesti teaduse paratamatu osa, sest teadus on alati suurem kui üks riik. Tänavused laureaadid on hea näide Eesti teadlaste rahvusvahelisest konkurentsivõimest – olles töötanud ja töötades koos välismaiste ülikoolidega ei ole nad kaotanud sidet Eestiga. Kui selline side peaks katkema, ei kannata selle all ilmselt teadlase konkurentsivõime, küll aga Eesti teadus ja meie ülikoolide konkurentsivõime,“ ütles president Kersti Kaljulaid täna Kadriorus Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu noore teadlase ja noore IT-teadlase preemiaid üle andes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee