Uudised
Ainult tellijale

Ravimite hüvitamisele kulub aasta-aastalt rohkem raha

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Möödunud aastal kulus haigekassal ravimite hüvitamisele 217 miljoni eurot. Selle raha eest sai apteegist soodusravimeid 862 000 ning haiglas ravimiteenuseid enam kui 25 000 patsienti.

Haigekassa ravimite ja meditsiiniseadmete osakonna juhi Erki Laidmäe sõnul on ravimite rahastus iga aasta kasvanud. „Nelja viimase aastaga on ravimite rahastus kasvanud 50 miljoni euro võrra, eelkõige tuleb see uute innovaatiliste ravimite lisandumisest haigekassa loeteludesse aga ka kasvavast nõudlusest.“ lisab ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee