Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH koostas kõigile kättesaadava tegevusaruande

Põhja-Eesti Regionaalhaigla andis esmakordselt välja Global Reporting Initiative aruandlusstandardist lähtuva tegevusaruande, mis annab lugejale rohkelt infot haigla tegevuste ja plaanide kohta.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu.  Foto: Terje Lepp

„Tahame olla oma tegevuses läbipaistev ja avatud ning kindlasti meie värske tegevusaruanne seda lugejale ka pakub,“ ütles regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu ja lisas: „Avame tegevusaruandes üksikasjalikult regionaalhaiglas tehtud ja teoksil olevaid projekte, anname ülevaate patsiendikesksest ravitegevusest ning analüüsime jätkusuutlikkust.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee