Uudised
Ainult tellijale

TÜ Kliinikumi 2018 tulem oli 7 miljonit eurot

Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli Kliinikumi tulem oli 2018. aastal 7,8 miljonit eurot, mis on kaks korda enam aasta varasemast, mil tulem oli 3,9 miljonit eurot.

Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse esimehe Priit Eelmäe sõnul oli 2018. aasta muutuste- ja teguderohke, mil võeti kasutusele mitmeid uusi ravimeetodeid, alustati uute teadusuuringutega ning innovatsiooniprojektide ettevalmistusega. „Aasta märksõnaks oli ka e-teenuste arendamine, muuhulgas e-konsultatsioonide kasv ning elektroonilise haigusloo ja teiste kliinikumi infosüsteemide juurutamine kliinikumi tütarhaiglates,“ kommenteerib Priit Eelmäe. „2018. aasta oli kindlasti eriline just tütarhaiglate ja kliinikumi koostöö osas. Hindan kõrgelt tütarhaiglate ja nende juhtide panust kogu kontserni arengusse,“ ütleb Eelmäe.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee