Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Koit Jostovilt võtab teatepulga Margot Bergmann

Põlva haigla nõukogu otsustas nimetada haigla uueks juhatuse liikmeks Margot Bergmanni, kes astub haiglat pikalt juhtinud Koit Jostovi asemele 3. juunil.

Margot Bergmann  Foto: TÜ Kliinikum

Margot Bergmann on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala, lisaks magistriõppe Brightoni Ülikoolis, jätkates oma akadeemilist teekonda Tartu Ülikooli liikumis- ja sporditeaduste doktorantuuris. Seni on Margot Bergmann olnud ametis Tartu Ülikooli nooremteadurina ning koordineerinud füsioteraapiale ja järelravile spetsialiseerunud ettevõtet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee