Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pildid: meedikud harjutasid kannatanute transporti helikopteriga

Pühapäeval toimus Jõhvis 1. ja 2. jalaväebrigaadi reservväelastele ning ajateenijatele mõeldud meditsiiniõppus, kuhu oli kaasatud kaks Ameerika ühendriikide kopterit, et harjutada sellega raskemate haavatute transporti.

Foto: Rauno Volmar

„Harjutuse eesmärk on ette valmistada meditsiinipersonal järgnevateks eesootavateks lahinguteks, kus on vaja reaalselt põllu pealt inimesi ära transportida,“ ütles 2. jalaväebrigaadi õhutoetuse ohvitser leitnant Janno Õsso.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee