Meditsiiniuudised  • 14 mai 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

E-konsultatsioonide kasutus kasvas 67%.

Selle aasta esimesel kolmel kuul osutati e-konsultatsiooni teenust 6152 inimesele 106 000 euro eest. Perearsti ja eriarsti vahelise e-konsultatsiooni teenuse kasutus on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvanud 67%.

E-konsultatsioonide kasutamine perearstide poolt on aastataguse ajaga märgavatalt kasvanud.  Foto: PantherMedia

Haigekassa esmatasandi teenuste osakonna juht Külli Friedemanni sõnul tehti kõige rohkem e-konsultatsioone liiges- ja lihashaiguste, vereringehaiguste ning kõrva-nina-kurguhaiguste erialal. Perearsti ja eriarsti vahelist e-konsultatsiooni saab sellest aastast kasutada 21 eriala, sealhulgas nüüd ka taastusravi, valuravi, naha- ja suguhaiguste ning veresoontekirurgia erialal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee