Meditsiiniuudised  • 15 mai 2019 10:27
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstid ei toeta alkoholiaktsiisi langetamist

Eesti arstid toetavad Eesti viimaste aastate alkoholipoliitikat ning on veendunud, et uue koalitsiooni plaan langetada alkoholiaktsiisi on lühinägelik ja rahva tervist kahjustav.

Eesti Arstide Liidu pesekretär Katrin Rehemaa.  Foto: Terje Lepp

Avaldusele on alla kirjutanud Eesti Arstide Liit, Eesti Perearstide Selts, Eesti Psühhiaatrite Selts, Eesti Lastearstide Selts, Eesti Nooremarstide Ühendus ja Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee