Aet Trisberg • 17 mai 2019 09:29
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Reformierakond tahab muuta perearstiteenuse Tallinnas õhtuti ja nädalavahetustel kättesaadavaks

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon algatas eile eelnõu, millega soovitakse Tallinnas valveperearstiteenus muuta igas linnaosas kättesaadavaks kuni kella 22ni ning ülelinnaliselt nädalavahetuseti. Esialgsete arvutuste kohaselt kuluks selleks 4,5 miljonit eurot.

Reformierakonna fraktsiooni esimees Kristen Michal peab vajalikuks perearstiabi kättesaadavust Tallinnas suurendada.  Foto: Andres Haabu

„Meie plaani eesmärk on parandada arstiabi kättesaadavust, et inimesed saaksid kogu Tallinnas mugavalt arsti juurde. Tihti kuuleme probleemidest, et tööajast on raske ära käia ja nii võib juhtuda, et tervisemuredele ei pöörata õigel ajal ja piisavalt tähelepanu. Samas on reaalsus, et EMO vastuvõtt asendab õhtuti ja nädalavahetusel valveperearstiteenuse puudumist,“ seisab eelnõu seletuskirjas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee