Kadi Heinsalu • 24 mai 2019 07:33
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna algas 6. Balti uroloogide kongress

Reedel ja laupäeval toimub Tallinnas 6. Balti Uroloogia Kongress (6th Baltic Meeting in conjunction with the EAU), kus lisaks Eesti, Läti ja Leedu arstidele esinevad lektorid näiteks Valgevenest, Hispaaniast ja Austriast.

Andres Kotsar uroloogide konverentsi avamas.  Foto: Kadi Heinsalu

Lisaks peasaalile saavad rohkem kui 300 delegaati osaleda erinevates töötubades ja kahe päeva jooksul pannakse välja üle 83 posterettekande, mis on saabunud kohale ka Hiinast, Horvaatiast, Suurbritanniast, Poolast, Türgist, Portugalist, Valgevenest ja teistest riikidest.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee